tr
ende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz Yanınızdayız

Bizimle tanışın, bizimle konuşun, geleceği bizimle beraber keşfedin. İnternetin getirdiği avantajları değerlendirin ve yeni dünyalara güvenilir yol arkadaşınız www.klisemarket.com ile yelken açın. Biz buradayız. Güçlü, azimli ve bilgili devam ediyoruz. Ticari etik, bilgili ve güvenilir bir yol arkadaşına ihtiyacınız var ise burada sizi bekliyor olacağız. Biz size güveniyoruz. 

2,5 yıllık arge çalışmaları sonucu üretici fabrikamız ile beraber üretilen ürünler Türkiye pazarındaki müşterilerimiz ile aldığımız sonuçların olumlu olması ve son kullanıcı memnuniyeti odaklı satış politikalarımız ile bizi tercih edeceğinizi umuyoruz.

Çözüm Ortağınız
  • Malzeme hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Kullanım şekli ve şartları ile ilgili sınırsız teknik destek.
  • Birlikte çalışarak makinenizden en kaliteli sonucu alabiliriz.

Satışını yaptığımız Magnezyum Levhalar ile ilgili teknik destek için daima yanınızda olacağız ve sorunları birlikte aşacağız.

Nasıl Çalışıyoruz
Sipariş verdiğinizde teslim en kısa zamanda ve faturalı mı?

Sipariş aldığımızandan itibaren ilk aksiyon olarak en kısa zamanda ürünlerimizi adresinize ulaştırmak için organize olmaktır. Sipairşlerinizi mümkünse aynı gün, değilse sabah erkenden adresinize teslim etmekteyiz. Merter Elektronik olarak kullanmış olduğunuz magnezyum levhalar için yüksek hassasiyet göstererek zamanında teslim, yeterli ve sürekli stok politikası ile sizlerin yanındayız.

Makinenizin kapasitesini arttırmak istemez misiniz ?


Satışını yaptığımız Magnezyum Levha ve Yağımız ile makinanızı tam kapasite ile kullanabilirsiniz, yaptığımız denemeler ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirime göre hem makinanızı aynı banyo ile daha uzun süre kullanıp hem de yağ kullanım oranını azaltarak hem zamandan hem de yağ maliyetinden tasarruf edin,

Denemelerde kullanılan makine 120kg lık ve yaklaşık 11,5Kg iş indirilmesine rağmen çalışmasına devam etmektedir.  Üstelik 6kg yağ koyulması gerekirken 4,5kg yağ ile bu seviyelere gelinmiştir.

Tüm sorularınıza bir cevabımız mutlaka vardır

Magnezyum asit indirme ve magnezyum cnc ürünlerimiz ile ilgili her sorunuzun cevabı için bizi arayabilirsiniz.
Yaldız baskı klişeleri ve gofre klişelerindeki tüm detaylı çalışmalarınızın, ürünlerimizden üretilen klişelerde eksiksiz çıkması, ürünlerimizin kalitesini göstermektedir, sitemizde paylaştığımız görsellerden inceleyebilirsiniz.